Dostawa do domu – opieka nad osobami starszymi w domu czesc 4

Mniejsza liczba absolwentów szkół medycznych rozpoczyna naukę podstawową, a konkurencja w zatrudnianiu internistów, lekarzy rodzinnych i praktykujących na poziomie średnim jest zacięta. Ale menedżerowie powiedzieli, że praktyka wciąż przyciąga idealistycznych, zaangażowanych lekarzy. Zostało założone przez prawdziwie wizjonerskich ludzi – powiedziała Holly Norrod, internista, który dołączył do grupy tego lata. Powiedziała, że reklamy rekrutacyjne otrzymała od innych praktyk skupiających się na pobliskich rekreacyjnych lub kulturalnych możliwościach. Reklama Urban Medical naprawdę wystygła , powiedział Norrod, ponieważ był to jedyny, który powiedział coś o opiece nad ludźmi . W Duke, wydział w Katedrze Medycyny Społecznej i Rodzinnej wykorzystuje Just for Us oraz inne programy opieki podstawowej dla społeczności lokalnej, aby dotrzeć zarówno do pacjentów niedosłyszących, jak i do nauczania mieszkańców i studentów medycyny, jak ćwiczyć w ramach wielodyscyplinarnego zespołu. Pacjenci w Just for Us mają biurowych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, ale wymagają częstego monitorowania i nie mogą łatwo dostać się na wizyty lekarskie. Uważamy się za ramię wychodzące dla pierwotnych lekarzy pacjentów, powiedział J. Lloyd Michener, przewodniczący Wydziału Medycyny Społecznej i Rodzinnej. Dokument nie może zrobić wszystkiego .
Michener powiedział, że program i różne kliniki w szkołach i dzielnicach są również wykorzystywane jako ustawienia edukacyjne dla nowo przeprojektowanej rezydencji medycyny rodzinnej Duke a. Nie możemy stwierdzić, czy jest to ponowne zainteresowanie medycyną rodzinną, czy podejściem, jakie mamy , powiedział, ale mamy więcej aplikacji do programu niż w ciągu ostatnich 20 lat.
Kilka lat temu rezydent Robin Ali zgodził się zostać lekarzem podstawowym dla panelu starszych członków Just for Us i wkrótce zrozumiał, że uwielbia tę pracę. Teraz dyrektor ds. Medycznych w niepełnym wymiarze czasu pracy, ma nadzieję połączyć opiekę nad pacjentem z badaniami nad dysproporcjami zdrowotnymi. Powiedziała, że wielu jej studentów i mieszkańców przyciąga podstawowa opieka, ale decyduje się na nie z powodów finansowych. Wiele osób mówiło: Chciałbym robić to, co robisz, ale jak zarabiasz. – powiedziała. To poświęcenie. Ale to fantastyczne doświadczenie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Author Affiliations
Dr Okie jest krajowym korespondentem czasopisma.

[hasła pokrewne: drapichrust, karma dla owczarka niemieckiego, qchnia gliwice ]

Powiązane tematy z artykułem: drapichrust karma dla owczarka niemieckiego qchnia gliwice